o mnie

Fotografia pojawiła się nagle, pomogła patrzeć na świat pod innym kątem i nagle też wiele zmieniła. Pewnego dnia odłożyłam pędzel i farby i chwyciłam aparat…Moja fascynacja fotografią zaczęła się wiele lat temu i była efektem głębokiej chęci tworzenia własnej rzeczywistości. Fotografia jest dla mnie przede wszystkim sztuką, możliwością tworzenia piękna, którym mogę podzielić się z innymi. Zatem  jest moim wyksztalceniem/mgr fotografii, moim hobby, sposobem na życie i moją pracą.

Lubię czyste i estetyczne zdjęcia o bajkowym klimacie i malarskim charakterze. Jednocześnie w pracach staram się zawrzeć jakąś głębszą myśl. Wierzę, że jedna udana fotografia może opowiedzieć więcej niż wielostronicowa powieść. Zapraszam do obejrzenia moich prac i ocenienia, w jakim stopniu udaje mi się realizacja tych założeń. Chętnie odpowiem na konstruktywną krytykę i wszelkie pytania dotyczące mojej pracy.

Każda kolejna sesja zdjęciowa to nowe doświadczenie a każda osoba pozująca dla mnie traktowana jest wyjątkowo i indywidualnie. Jestem zawsze otwarta na nowe pomysły i konstruktywną współpracę. Każda sesja jest dla mnie niepowtarzalna, najpiękniejsza – zapraszacie mnie przecież do siebie, czyniąc kronikarzem, malarzem, często w przełomowych i najbardziej ekscytujących momentach Waszego życia.

Ja po prostu kocham robić to, co robię…
Urszula Bartyzel