o studio

To przytulne, kameralne i niekrępujące, pachnące kawą studio fotograficzne w spokojnej okolicy. Całość dopełnia klimat wykończenia wnętrza, odkryte cegły pokazujące najstarsze fragmenty zabytkowej kamienicy. Stary piec kaflowy, kanapa oraz sącząca się w tle muzyka tworzą miłą atmosferę. Studio wyposażone jest w system lamp błyskowych o dużej mocy światła, tła oraz sprzęt fotograficzny umożliwiający zapis obrazu na tradycyjnych nośnikach analogowych oraz cyfrowych w formacie wybranym przez klienta.

Jest to miejsce, gdzie wiedza o fotografii spotyka się z praktyką fotografa, gdzie można wykonać portret do dokumentów lub sesję ślubną, chrzest, komunie a także fotografie reklamową, portfolio itp.

W studio najważniejsza jest atmosfera. Dzięki niej osoba fotografowana może czuć się nieskrępowana. Poświęcimy Wam tyle czasu, ile potrzeba, by uzyskać jak najlepsze efekty.

Jeżeli zechcecie, w sesji pomoże Wam wizażystka, stylistka, fryzjerka i oczywiście… profesjonalny fotograf 😉  A w przerwach między zdjęciami będzie czekać na Was filiżanka gorącej, aromatycznej kawy.

W Studio Moja Fotografika można porozmawiać o fotografii, dowiecie się, jak uniknąć błędów przy wykonywaniu zdjęć podczas letnich wypraw, na plaży czy zimą, szusując w bielutkim śniegu oświetlonym ostrymi promieniami słońca.