fotografia

Fotografia ciąży

Ciąża to wspaniały czas w życiu Rodziny – aż dziewięć i tylko dziewięć miesięcy. Aż dziewięć, bo dla mamy to długi i momentami ciężki czas. Tylko dziewięć, bo w natłoku późniejszych wydarzeń, zapominamy o nich tak samo szybko jak o pierwszych dniach malucha.

Warto w tym czasie zrobić chociaż jedną sesję – najlepiej gdy brzuszek jest już mocno widoczny a mama pozostaje jeszcze w miarę mobilna – czyli w 7-8 miesiącu. Można też uwiecznić kilka etapów ciąży – wszystko zależy od Waszego życzenia, cierpliwości i samopoczucia mamy.

Sesja indywidualna

Oferta fotograficznych sesji indywidualnych skierowana jest zarówno do firm odzieżowych, producentów biżuterii, projektantów, stylistów, blogerów jaki  do osób które chcą na chwilę zatrzymać czas i uwiecznić swoje piękno. Oferta skierowana jest do kobiet, do mężczyzn oraz par. Jak sama nazwa wskazuje indywidualna sesja fotograficzna to indywidualne podejście do klienta. Możemy zrobić sesję zdjęciową w studiu, sesję w plenerze czy w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i aranżacji. Może to być sesja modowa, sesja beauty, sesja glamour  lub każda inna. To doskonała okazja ukazać swoje produkty i usługi w nowym, lepszym świecie oraz by polepszyć swoje samopoczucie i podnieść własną samoocenę.

Sesja zdjęciowa

 To doskonała propozycja dla kobiet, mężczyzn, dzieci i dorosłych. Nie ważne czy masz 18 lat i chcesz zrobić prezent sobie czy koleżance, czy masz 40 lat i chcesz poczuć się jak prawdziwa fotomodelka, czy potrzebujesz zdjęcia do portfolio, czy po prostu by się nimi pochwalić w mediach społecznościowych. Sesja zdjęciowa to również doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny czy żony na urodziny, rocznicę, walentynki i pod choinkę -wtedy otrzymujecie pięknie zapakowany voucher. Z moją pomocą sprawisz, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

Sesja Modowa

W tym przypadku szczególną uwagę zwracam na strój modelki.  Fotografia mody ma na celu  pokazanie ubrań,obuwia i biżuterii w sposób oryginalny i zgodnie z filozofią marki, przewodnim hasłem firmy tak by trafić do docelowej grupy odbiorców. Jako specjalista od fotografii staram się by precyzyjnie dopasowana estetyka, fascynujące zestawienia i perfekcyjna ekspozycja widoczne na zdjęciach zachęcały do przymierzenia tych produktów na sobie.

Sesja Glamour

Sesja glamour polega na przedstawieniu fotografowanej postaci w sposób bardzo zmysłowy, tak aby za pomocą ubioru, makijażu, fryzury ukazać jej seksualność. Styl glamour może zostać zaprezentowany zarówno za pomocą portretu, fotografii buduarowych (wykonywane są one najczęściej w sypialni, w bieliźnie) czy np. sesji w kostiumie kąpielowym. Szczególne znaczenie ma tutaj oświetlenie, makijaż, włosy, seksowny strój, a także mimika modela, która najczęściej powinna wyrażać jakieś emocje.

Sesja Beauty

Sesja beauty jest to to  sesja skupiająca się na twarzy modelki, od ramion bądź szyi w górę. Zdjęcia beauty to głównie odpowiednio kadrowane portrety oraz bardzo bliskie zbliżenia np. tylko na oczy. Wykorzystywana jest najczęściej w reklamach kosmetyków i biżuterii.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty indywidualnych sesji zdjęciowych?

– idealny pomysł na prezent – doskonała pamiątka na długie lata – indywidualne podejście do każdego klienta – kreatywne podejście podczas każdej sesji – profesjonalna obróbka graficzna i retusz zdjęć – stworzenie i publikacja galerii zdjęć w internecie (chronionej hasłem) – gwarantowana poprawa samooceny i humoru na długi czas